|
|
Zaterdag 4 november 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14h30 |
|
Melckenbeeck |
5 - 0ff |
Camu |
Lede |
16h15 |
|
Endoka |
1 - 4 |
Blauwe Vlam |
Zandberg E.Aalst |
15h15 |
|
Moerstraat 1 |
2 -0 |
D'Aa Beloften |
Moerstraat |
15h00 |
|
AZ 77 |
4 - 2 |
Golden Boys |
Bouw |
13h30 |
|
Galop |
0 - 3 |
SP Dressel |
Bouw |
15h00 |
|
Molenhoek |
6- 0 |
Parkingboys |
Wetteren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14h30 |
|
Joso Lebbeke |
4 - 2 |
Olympus |
Lebbeke |
14h30 |
|
Ronkenburg |
4-0 |
Moerstraat 2 |
Ronkenburg |
16h00 |
|
Jong Timarcha |
1-3 |
FC Passé |
Osbroek 1 |
15h00 |
|
Breughels |
3 - 0 |
Mikado |
Welle |
13h30 |
|
Black & White |
2 - 4 |
RSC Samba |
Moerstraat 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaterdag 18 november 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14h30 |
|
Melckenbeeck |
0 - 2 |
Endoka |
Lede |
14h30 |
|
Camu |
1 - 4 |
Moerstraat 1 |
Bouw |
14h30 |
|
Blauwe Vlam |
5 - 0ff |
D'Aa Beloften |
Uitbergen |
14h00 |
|
Parkingboys |
3 - 7 |
AZ 77 |
Ten Rozen |
16h00 |
|
Golden Boys |
0 - 1 |
Galop |
Osbroek 1 |
14h30 |
|
SP Dressel |
1 - 0 |
Molenhoek |
Moorsel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
14h00 |
|
Vrij |
- |
RSC Samba |
Osbroek 1 |
14h30 14h30 15h00 14h30
|
|
Moerstraat 2 Ronkenburg Steca Juniors Joso Lebbeke
|
2 -1 4 - 2 1 - 4 7-2
|
Mikado Breughels Olympus Jong Timarcha
|
Moerstraat Ronkenburg Dendermonde Lebbeke
|
|
|
Zaterdag 25 november 2023 |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
EERSTE AFDELING |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15h15 |
|
Moerstraat 1 |
8 - 0 |
Melckenbeeck |
Moerstraat |
14h00 |
|
D'Aa Beloften |
2 -8 |
Endoka |
Osbroek 1 |
15h00 |
|
Camu |
- |
Blauwe Vlam |
AFGELAST |
13h30 |
|
Parkingboys |
1 - 7 |
SP Dressel |
Beukenhof |
13h30 |
|
Galop |
1 -1 |
AZ 77 |
Bouw |
15h00 |
|
Molenhoek |
0 - 4 |
Golden Boys |
Wetteren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TWEEDE AFDELING |
|
|
|
14h30 |
|
Olympus |
0 - 2 |
RSC Samba |
Lede |
14h30 16h00 15h00 13h30
|
|
Joso Lebbeke Jong Timarcha Breughels Black & White
|
1 - 3
0 - 3
-
-
|
Ronkenburg Mikado FC Passé Vrij
|
Lebbeke Osbroek 1 AFGELAST Moerstraat
|